sobota, 7 marca 2015

5. Poziom Drugi

Oceniająca: Lex May
Tytuł: "Poziom Drugi"
Autor: Sister Grimm

1.Pierwsze wrażenie
Podobnie jak w przypadku twojego drugiego bloga „Taniec z wampirem” szablon jest dobrze dopasowany. Dodaje charakteru i ukazuje hybrydy, które możemy spotkać w „Poziomie drugim”. Nie mam co do niego zastrzeżeń.
Punkty: 9/10

2.Treść
-przedstawienie postaci
Bohaterowie zostali przedstawieni całościowo. Napisałaś wszystko, co dokładnie powinniśmy wiedzieć na ich temat. Zakładkę z nimi umieściłaś w dobrym miejscu, gdybyśmy chcieli jeszcze raz się im przyjrzeć.
Punkty: 10/10

-opisy
Niezwykle podobają mi się wspomnienia bohaterów, w każdym rozdziale. Dokładny opis, co czuli, jak byli traktowani. Łezka się kręci w oku, gdy czytam o przygarnięciu Kaya i Tobiasa przez Rufusa.
Punkty: 10/10

-fabuła
Od prologu jestem pod wielkim wrażeniem. Cały czas coś się dzieje i nigdy nie poczułam znudzenie którymś z rozdziałów. Cały czas jestem zaciekawiona nowymi postami.
Punkty: 10/10

3.Poprawność
-ortografia
Błędów ortograficznych nie ma. Jedynie zauważyłam niekiedy brak przecinka. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, którzy mogą zapomnieć o czymś takim, lub pominąć uważając za nieistotny, albo oczywisty.
Punkty: 9/10

-zasób słownictwa i styl
Ogólnie zdarzały się niekiedy powtórzenia wyrazu „się” w zdaniach. Nie robi to zbytniego zamieszania i tekst jest rozumny. Nie ma problemu z wyobrażeniem sobie, co się dzieje, ponieważ wszystko jest dokładnie zobrazowane. Twój zasób słownictwa jest bardzo bogaty, co jest widoczne na pierwszy rzut oka.
Punkty: 9/10

-interpunkcja
Z interpunkcją nie widzę tutaj zbytnich problemów. W tym przypadku wszystko się zgadza i nie widzę punktów, do których mogę się doczepić.
Punkty: 10/10

4.Dodatki
Ładnie dopasowany szablon, w zakładce bohaterowie znajdują się gify przedstawiające postaci, niestety brakuje zwiastunu. Mimo wszystko to, co posiadasz zachęca do czytania.
Punkty: 3/5

Podsumowanie
Otrzymujesz łącznie 70 punktów, co wskazuje na ocenę celującą.
Streszczenie:
-Najbardziej bolesny dla wszystkich jest brak zwiastunu. Nie jest łatwo go zrobić i to rozumiem.
Twój blog jest posiada wspaniałą historię idealną na książkową opowieść. Chce się ją dalej czytać i warto czekać na więcej rozdziałów. 

1 komentarz:

  1. Dziękuję bardzo cieszę się z tak dobrej oceny, aż chce się pisać dalej
    ;-)

    OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała Sasame Ka dla Zaczarowane Szablony